Slangerup, Åmarken – Rækkehuse

Attraktive rækkehuse i 1 plan, centralt i Slangerup

I forlængelse af et eksisterende byområde i Slangerup opføres 16 nye rækkehuse i 1 plan på 119/122 m² og 128/131 m².

Rækkehusene opføres med færdiganlagt have med græs, fliser og hæk. En fantastisk mulighed for at bo i et helt nybygget hus i en attraktiv og hyggelig by med skønne naturområder.

Parkeringsforhold: 2 P-pladser på egen grund, heraf 1 i egen carport.
Udhus: ca. 5 m² isoleret (brutto) – ligger på egen grund
Opvarmning: Luft til vand varmepumpe, med udedel integreret diskret i hjørne af udhus

Opskrivning:
Ønsker du at modtage salgsmaterialet automatisk, med billeder, priser, planløsninger, materialebeskrivelse og indflytningsdatoer, så har du mulighed for at blive skrevet op, og dermed være blandt de første som modtager det, når husene udbydes til salg. Vi udbyder husene til vores ventelistekunder før vi åbner salget for alle andre – du får dermed en unik fordel ved at være skrevet op. Opskrivning er naturligvis helt uforpligtende. Benyt nedenstående knap.

Om Slangerup

Slangerup er beliggende i Nordsjælland med ca. 6.794 indbyggere og byen er en del af Frederikssund Kommune.
Slangerup gennemgik en stor vækst fra 70’erne og faktisk helt frem til i dag hvor der stadig er en positiv udvikling i indbyggertallet i byen. Den gamle købstad byder da også på en hel del.
Udover de mange skønne naturoplevelser er der også en hyggelig bymidte med mange forretninger, vandkunsten på byens ”rådhusplads” som udgør det centrale ”mødested” i Slangerup – nem at finde, midt i byen og altid med liv rundt omkring.

Beliggenheden - kort fortalt

Boligkvarteret er beliggende i rolige omgivelser, men alligevel tæt på byens sportsplads, skole og i gå- eller cykelafstand fra bymidten. Der er ligeledes kort vej til hyggelige ture i de skønne naturområder som omkranser Slangerup.
Del på: